Ресторан “Золота корона”

На першому поверсі готелю «Золота корона» Ви знайдете не тільки вишуканий ресторан, але і бар, здатний подарувати затишок і гарний настрій гостям з різними смаками. Ресторан «Золота корона» втілює вишуканість. В оформленні інтер’єру переважає тепла кольрова гамма. Вид, що відкривається з ресторану, приємно здивує та надихне на романтичні думки кожного гостя. Будь-яке свято, романтичний вечір при свічках чи ділова зустріч стануть незабутніми, якщо Ви проведете його в ресторані «Золота корона».

Крім цього наш ресторан – це місце для проведення ділових переговорів та офіційних зустрічей. Ми пропонуємо Вам бізнес-ланчі та зручний доступ до Wi-Fi. Шеф-кухар ресторану запропонує Вам страви європейської та української кухні. Серед широкого асортименту страв кожен гість зможе обрати саме ту страву, яка буде відповідати його смаку та вподобанням. Широкий асортимент винної карти дозволить Вам безпомилково обрати напій до страви, а чайне та десертне меню допоможе продовжити приємні миті відпочинку. Просторий зал, затишні столики, м’яке світло – ідеальне місце, як для романтичних вечерь, так і для ділових зустрічей.

Інтер’єр залу виконаний у стилі «Ар Нуво». З першого погляду зрозуміло, що Ви опинилися у європейському ресторані. Вас оточують копії картин відомих художників, що створюють особливу атмосферу легкості та чуттєвості. Ресторан «Золота корона» у Трускавці пропонує для іноземних гостей та жителів міста блюда європейської кухні у широкому асортименті.

Забронювати столик

[]
1 Step 1
Дата заїздуof appointment
Кількість гостейyour full name
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Previous
Next

Забронювати столик

[]
1 Step 1
Дата заїздуof appointment
Кількість гостейyour full name
Ім'яyour full name
Телефонyour full name
Previous
Next